O nás

Kvalitné odevy pre zdravotníkov Weget sa vyznačujú jednoduchým, avšak príťažlivým vzhľadom, ľahkými a kvalitnými materiálmi, keď celkový dojem navodzuje veľmi príjemný pocit. Pocit z nosenia odevu, ktorý ocenia používatelia ( zdravotnícky pracovníci, ale aj iné profesie používateľov ) a aj všetci tí, ktorí prichádzajú do styku s ľuďmi, oblečenými v odevoch Weget.

Dbáme na kvalitu našich výrobkov. Avšak naše najdôležitejšie poslanie je poskytovať Vám, našim zákazníkom kvalitné výrobky za primeranú cenu a absolútna starostlivosť o Vás, našich milých zákazníkov prostredníctvom či už priamych obchodných zástupcov alebo našim call centrom  +421 918 903 061, kde sa môžete bez obáv zdôveriť so svojimi starosťami, potrebami a požiadavkami v oblasti pracovnej módy. Naši kolegovia sú pripravení okamžite riešiť Vaše potreby a požiadavky.

Predaj odevov Weget je realizovaný prostredníctvom weget.sk, ktorý riadi celú distribúciu ako aj eShop. V eShope, ktorý je zásielkový obchod, môžete nakupovať bez obáv, pretože Vaša objednávka je okamžite spracovaná a v prípade nejasností nás môžete kontaktovať prostredníctvom call centra  +421 918 903 061, kde Vás naši kolegovia usmernia a poradia Vám. Taktiež máte garantovanú záruku vrátenia peňazí a právo vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu.

Výrobcom odevov Weget je spoločnosť WEGET partneri, s.r.o.

Weget – odevy, v ktorých sa skutočne cítite dobre !!!